Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
Филмови

 

Најновото продолжение на филмскиот хит “ХАРИ ПОТЕР”- Harry Potter and the Deathly Hallows, на кино репертоарот во НУ Центар за култура "Григор Прличев"- Охрид, од 16 до 19. Март 2011 година, со почеток во 19.00 часот, цена на билетот чини 100 денари, времетраење на филмот е 146 минути.Share/Save/Bookmark