Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
„100 години фудбал во Охрид“

„100 години фудбал во Охрид“

Документарниот филм „100 години фудбал во Охрид“ премиерно ќе биде прикажан во ПЕТОК, 11.02.2022 година во НУЦК “Григор Прличев“-Охрид, со почеток во 19.00 часот.
Влез слободен!
Share/Save/Bookmark