Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
С О О П Ш Т Е Н И Е

С О О П Ш Т Е Н И Е

Театарската претстава „КРИК ЗА ЉУБОВ“ - Жозиен Басалко во режија на Љупчо Ѓоргиевски закажана за ЧЕТВРТОК 16.09.2021 година се ОДЛОЖУВА, поради подготовка на нов проект со режисерот Сашо Миленковски.

За точниот термин на оддржување на претставата дополнително ќе бидите информирани, картите ќе важат или истите може да ги замените на билетара!

Со почит,
НУ Центар за култура “Григор Прличев"-Охрид
Share/Save/Bookmark