Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ


Почитувани,
Согласно ОДЛУКАТА на Влада на РСМ предлог за ограничување на масовни јавни собири на отворен и во затворен простор – (коронавирусот), за таа цел Хит преставата "Чекајќи го министерот”, закажана за САБОТА 29.02.2020 година се ОДЛОЖУВА.

Со почит,
НУ Центар за култура “Григор Прличев"-Охрид
Share/Save/Bookmark