Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
СООПШТЕНИЕ

СООПШТЕНИЕ

Почитувани,
Ве известуваме дека од утре 02 Јуни, ВТОРНИК сите кои ги немаат заменето картите за одложената претстава "Чекајќи го министерот” (заради ситуацијата со корона вирусот) ќе можат да ги заменат секој работен ден од 10.00 часот до 18.00 часот на БИЛЕТАРАТА при НУЦК Охрид.

Со почит,
НУ Центар за култура “Григор Прличев"-Охрид

Share/Save/Bookmark