Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
БАЛЕТСКО СТУДИО АНА САВИЌ - концерт

БАЛЕТСКО СТУДИО АНА САВИЌ - концерт

НУ Центар за култура “Григор Прличев” – Охрид и
БАЛЕТСКО СТУДИО АНА САВИЌ
Ве покануваат на завршен предновогодишен концерт
ПЕТОК, 14.12.2018 година, почеток 20.00 часот
влез 100 денари, голема сала
Уметнички раководител Ана Савиќ

Share/Save/Bookmark