Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
Банер

Сашко Коцев - "ДЕТОКСИКАЦИЈА" сабота 06.05.2017

Сашко Коцев - "ДЕТОКСИКАЦИЈА" сабота 06.05.2017

Еден од најдобрите стендап комичари и актери Сашко Коцев за прв пат со свое самостојно шоу "ДЕТОКСИКАЦИЈА"во Охрид.

САБОТА, 6-ти мај 2017 година во 20.00 часот во големата сала на НУ Центар за култура "Григор Прличев" - Охрид.

Билетите по цена од 200 денари веќе се пуштени во продажба во музичката продавница Зи Зи Топ.

Share/Save/Bookmark