Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
Струшките вечери на поезијата

Струшките вечери на поезијата

Струшките вечери на поезијата, вечерва (27.08.2015) продолжуваат со поетско читање и пред платото на Центарот за култура "Григор Прличев"-Охрид, со почеток во 21.00 часот.

 

Share/Save/Bookmark