Преведи со Google Translate

Macedonian Albanian English French German Spanish
Банер
Банер
Банер
Банер

Банер
“Детектор за лаги”

“Детектор за лаги”

Хит претставата "Детектор за лаги" од Василиј Сигарев, во режија на Ненад Витанов, повторно на репертоар на 03.06.2015 (среда). Билетите во продажба на билетарата од понеделник !!!

Share/Save/Bookmark